UK.png
estonia.png

Nibble täielikuks kogemuseks on teil vaja Nibble Desktop GUIt. Uusima versiooni saate alla laadida üleval olevast 'Download' leheküljelt või klõpsates all oleval lingil.

See link viib Github kodulehele, kust saate tarkvara alla laadida. Valige fail vastavalt teie operatsioonisüsteemile, laadige alla and pakkige lahti.

Kui alla laadimine on lõpule viidud, käivitage rahakotirakendus (Nibble-GUI). Järgige ekraanil olevaid instruktsioone kuidas rahakotti avada.

Nüüd on teil rahakott, on vaid vaja Nibble münte! Krüptovaluuta kaevandamiseks on teil vaja kaevandamistarkvara. Lihtsaim viis kaevandamise alustamiseks on kasutada ühe-klõpsu kaevandajat. Lisaks sellele on meie leheküljel välja toodud teisigi soovitatud kaevandustarkvarasid.

Lingid nii ühe-klõpsu kaevandaja kui teiste soovitatud kaevandustarkvarade jaoks leiate siit:

One Click Miner:

pick.png

See link viib Github kodulehele. Kerige alla kuni näete 'Assets' sektsiooni ja valige fail vastavalt teie operatsioonisüsteemile.

Laadige alla ja pakkige fail lahti oma valitud asukohta. Tõenäoliselt saate hoiatussõnumi, lihtsalt klõpsake 'allow all and run anyway'. Seda tüüpi sõnum on tavaline kaevandustarkvara alla laadimise puhul.

Kui fail on lahti pakitud, käivitage tarkvara (nagu all olevas näites esiletoodud sinisega).

Sisestage andmed nagu küsitud ja lugege edasi kuidas neid andmeid sisestada.

Praegu me kasutame SuperBlockchain ühiskaevandajat, et demonstreerida kuidas kaevandamist alustada aga te võite valida millise ühiskaevandaja tahate. Valik erinevaid ühiskaevandajaid on välja toodud meie 'Explorer' leheküljel.

Et kasutada SuperBlockchain ühiskaevandajat vajutage
siia.

Edasi on vaja sisestada teatud andmed.

All on küsimused ja vastused mis tulevad sisestada.

1. Sisestage täht Y ja vajutage enter

2. Sisestage järgnev tekst ja vajutage enter:
    cryptonight_conceal

3. Sisestage järgnev tekst ja vajutage enter:
    superblockchain.con-ip.com:11164

4. Sisestage oma kasutajanimi (see on teie rahakoti aadress, mis algab tähtedega XCR). Lihtsalt klõpsake sellel addressil oma rahakotis, et seda kopeerida, ja siis kleepige siia ja vajutage enter.

5. Jätke see tühjaks ja vajutage enter

6. Sisestage täht N ja vajutage enter

7. Te peaksite nüüd nägema kaevandajat töötamas ja kinnitatud tehinguid

8. Kui teie teenitud tehingute summa on jõudnud minimaalse väljamakse summani, saadetakse see teie rahakotti.

Kui soovite kontrollida oma konto jääki ja muud statistikat, klõpsake ühiskaevandajal, minge töötajate statistika (Worker Statistics) sektsiooni ja sisestage oma rahakoti aadress.

Kui teil on mingeid küsimusi või vajate abi, palun liituge meiega Discordis!

Copyright © 2018-2020 Sups & The Nibble Developers    Contact: [email protected]